UK SATIÞ KONTRATI: +44 (0) 1226 320939 - North American Sales Toll Free: 1-855-235-9706 Log in   Eng   Fra   Ger   Ita   Pol   Por   Rus   Spa   Tur   Gre

Talep formu

Turbo revizyonu uzmanlık ile hassas ölçüm ve balans ekipmanı gerektirir. – Melett olarak biz , elinizde doğru ekipman olmadan turboyu sökmemenizi ve tamir etmemenizi tavsiye ediyoruz.Çünkü doğru ekipman kullanmayarak hataya ve motor arızalarına neden olursunuz.

Eğer turbo revizyonu yapıyorsanız ve ürünlerimizle ilgileniyorsanız, lütfen aşağıdaki formu doldurun. Eğer turbonuzla ilgili bir sorun yaşıyorsanız veya bir şikayetiniz varsa lütfen aşağıdfaki formu doldurun.en yakın uzmanımız sizinle temasa geçecektir.


Passenger Car
Commercial
Marine

What turbo repair equipment do you have?

(Please specify the manufacturer and model)

For full details of Melett's Terms and Conditions of sale GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLA (376kb PDF)
doldurulması gerekli

KAYIT

Sitemizden; turbolarla ilgili tüm detaylara, kataloglara, kalibrasyon bilgilerine ve yeni ürün bilgilerine ulaşabiloirsiniz.Daha çok bilgi için, login@melett.com adresinden bizimle kontağa geçiniz.

Eğer müşterimiz iseniz, sisteme giriş detayları ve parola bilgileri mail olarak gönderilmiştir.Eğer bu bilgiler size ulaşmadıysa, login@melett.com adresine mail atarak nasıl şifre alacağınızı öğrenebilirsiniz.