UK SATIÞ KONTRATI: +44 (0) 1226 320939 - North American Sales Toll Free: 1-855-235-9706 Log in   Eng   Fra   Ger   Ita   Pol   Por   Rus   Spa   Tur   Gre

Melett’in getirdikleri

Melett – KALİTELİ YEDEK PARÇANIN YANI SIRA, SATIŞ SONRASI TEKNİK DESTEK İLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN SAĞLANMASI.

  • TÜM DÜNYADA 95 ÜLKEDE “YAN SANAYİNİN ORİJİNALİ” OLARAK TANIMLANAN MELETT, TURBO YEDEK PARÇA SEKTÖRÜNÜN EKONOMİK VE KALİTELİ MARKASI OLARAK BİLİNİR.
  • Melett DİZAYN, İMALAT VE KALİTE UNSURLARINDA TAVİZ VERMEDEN TURBO YAN SANAYİİNE PARÇA SAĞLAR.ÇIKABİLECEK PROBLEMLERİ SIFIRA İNDİRMEK İÇİN, BÜNYEMİZDE ÇALIŞAN MÜHENDİSLER ÇOK SIKI BİR DENETİM SİSTEMİ İLE İSTENEN PERFORMANSI SAĞLAYACAK ÜRÜNÜ ORTAYA ÇIKARIRLAR.
  • Melett’İN YENİ BİR PARÇA DİZAYNINDAKİ EN ÖNEMLİ UNSUR SIKI KALİTE POLİTİKASINDAN SAPMAMAKTIR.
  • Melett İNGİLTEREDEKİ TESİSLERİNDE KATRİÇ İMALATI İÇİN YATIRIMLARINA HER GEÇEN GÜN YENİSİNİ EKLEMEKTEDİR.BU SAYEDE TURBO SEKTÖRÜNDEKİ BÜYÜMEYİ SÜRDÜRÜP, GELECEK YILLARDA DA GENİŞ BİR ÜRÜN YELPAZESİNE SAHİP OLMAYI SAĞLAMAYI GARANTİ ALTINA ALMIŞTIR.
  • ÜRETİLEN TÜM KATRİÇLER İNGİLTEREDEKİ TESİSLERİMİZDE ÜRETİLMİŞ OLUP SIKI BİR KALİTE KONTROLDEN GEÇMEKTEDİR VE SATIŞ SONRASI TAKİBİ MÜMKÜNDÜR.
  • MELETT TARAFINDAN ÜRETİLEN ÜRÜNLERİN İLK AŞAMA İMALATI AVRUPANIN ÖNDEN GELEN TS16949 KALİTE BELGESİ SAHİBİ OLAN FİRMALAR TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.Bu firmalar aynı zamanda oem içinde imalat yapmaktadırlar.Bunun yanı sıra MELETT İMALATÇILARI YAKINDAN KONTROL EDEREK, ÜRETİMİN HER AŞAMASINDA DOĞABİLECEK HATAYI ORTADAN KALDIRMAKTADIR.
  • Melett’İN AMACI,TURBO PARÇALARININ ADETLİ VEYA TEK TEK EKONOMİK FİYATLARDAN TÜM DÜNYAYA TEDARİK ETMEKTİR.
  • Melett 2006 VE 2009 YILLARINDA KRALİYET TARAFINDAN VERİLEN GİRİŞİMCİLİK ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLMÜŞ ISO BELGELİ BİR FİRMADIR.ISO9001:2008 KALİTE SİSTEMİNİNDİZAYN İMALAT VE ÜRETİM AŞAMALARINDA KULLANILMASI İLE ÜRÜN GELİŞTİRMEDE DOĞRU ÜRETİM METODLARIYLA İSTENİLEN SONUÇLARA VARILMIŞTIR. 
  • Melett SADECE PİYASADA EN HIZLI GİDEN MALZEMELERİ HEDEF ALMAZ.AYNI ZAMANDA OEM FİRMALARIN ARTIK ÜRETMEDİĞİ ÇOK ESKİ MODEL TURBOLARIN (3LD GİBİ) PARÇALARININ ÜRETİMİNİ YAPAR.

KAYIT

Sitemizden; turbolarla ilgili tüm detaylara, kataloglara, kalibrasyon bilgilerine ve yeni ürün bilgilerine ulaşabiloirsiniz.Daha çok bilgi için, login@melett.com adresinden bizimle kontağa geçiniz.

Eğer müşterimiz iseniz, sisteme giriş detayları ve parola bilgileri mail olarak gönderilmiştir.Eğer bu bilgiler size ulaşmadıysa, login@melett.com adresine mail atarak nasıl şifre alacağınızı öğrenebilirsiniz.