TALEP İSTEK FORMU

Melett, turbo onarım uzmanlarına ülkeye bağlı olarak distribütör ağıyla veya doğrudan parça tedarik etmektedir. Eğer profesyonel bir turbo onarım uzmanı iseniz veya bir onarım atölyesi kurmak isteyen biriyseniz ve daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa lütfen aşağıdaki formu doldurun. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi anlamak için satış ekibimizden bir arkadaşımız sizinle iletişime geçecektir.

Doğru turbo tamiri için uzmanlik gerektiginden dolayı birey/sahislara parça tedarik etmediğimizi lütfen göz önünde bulundurun. Ancak, bir turbo sorununuz varsa ve yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, lütfen aşağıdaki formu doldurun, size yardımcı olmaktan mutlu olacak yakinizdaki uzmanı sizinle irtibata geçireceğiz.

Sorgu Formu

Melett'i nereden duydunuz? *
İşletmenizin ana faaliyet konusu nedir? *
Ne kadar süredir ticaret yapıyorsunuz? *
Ne kadar süredir turbo tamiri yapıyorsunuz? *

Hangi turbo onarım ekipmanına sahipsiniz?

(lütfen ürünü ve modeli belirtin)
Flow Bench
VSR
Temizlik/Kumlama
Her hafta kaç turboyu revize ediyorsunuz? *
Önceden başka bir turbo tamircisi/revizyoncusu kullandınız mı, kullandınız ise hangisi? *
Şu anda turbo komponentlerini nereden satın alıyorsunuz? *

Here at Melett, we take your privacy seriously and will only use your personal information to administer your account and provide the products and services you have requested from us.

From time to time we would like to contact you regarding our latest product releases, holiday closures, sales promotions, latest industry news and Melett news. We will not pass your personal details onto any 3rd party companies. If you are happy to receive this information from us, please select I agree to confirm.

I agree
Melett Satış Hükümleri ve Koşulları (376kb PDF)