Melett Yedek Elektronik Aktüatör Dişli Kutuları

NEW PRODUCT LAUNCH

Dişli kutusu tanımlaması, dişli kutusunun yan tarafında bulunan G numarası ile yapılmaktadır. Bazı G numaraları iptal edilmiştir ve değiştirilebilirdir, lütfen Melett'te mevcut geçerli parça numaraları için aşağıya bakın:

Neden Melett Aktüatör Dişli Kutularını Seçmeniz Gerekir?

  • Aşağıdaki parçaları kapsayacak şekilde orijinal kalitede komponentler kullanılarak geliştirilmiştir: Orijinal motor; Plastik sonsuz dişli: orijinal dişli kutusunda kullanılan yüksek kalitedeki aynı plastikten üretilmiştir (Almanya'dan ithal) Melett manivela kolu pimi – uzun ömürlü olmasına yardımcı olması için yüzeyi sertleştirilmiş özel kat ile üretilmiştir;
  • Aktüatör dişli kutusu cesitlerimizi sürekli geliştiriyoruz;
  • Tüm turboşarj komponent gereksinimleriniz için tek tedarikçi.

Daha fazla bilgi için lütfen Melett satış ekibi ile iletişime geçin: T: +44 (0)1226 320939 | [email protected]

NB: The plastic black top, which contains the electronic control unit, is not supplied with the gear box.
Elektronik kontrol ünitesini kapsayan plastik siyah üst parça(kapak), dişli kutusu ile birlikte verilmez.

Dişli kutusunu değiştirmek için yalnızca klipleri ve kontrol ünitesini içeren siyah plastik kapağı/koruyucuyu çıkarın. Kontrol ünitesini yeni Melett dişli kutusuna yerleştirin ve klipleri tekrar takın. Elektronik aktüatörü turboya yeniden takarken, bir elektronik aktüatör test cihazı kullanarak aktüatörün doğru şekilde çalıştığından emin olmak için onu tekrar test edin. Revizyondan geçen turbonun kalitesini daha da artırmak için, tüm turbo minimum kanat akış ayarlarının yeni bir ünitenin OE özelliğini karşıladığından emin olmak için bir "hava akış donanımından" geçirilmelidir. Daha sonra aktüatör, revizyonun kalite sürecini desteklemek üzere bir rapor sağlayan minimum ve maksimum hava akış testi ile test edilebilir.